Spokój i równowaga.

Spokój i równowaga.

Nazwa „Pracownia dobrej energii” zobowiązuje. Jestem spokojna i wieżę, że wszystko dobrze się ułoży, dlatego chciałabym przekazać Wam ten spokój i równowagę, o którą tak trudno w momencie kwarantanny.

Dla tych którzy nie mogą lub odczuwają lęk przed przyjściem na zabiegi stacjonarne proponuję pomoc na odległość. Tak, jest taka możliwość 

A to wszystko dzięki Reiki. To uniwersalna energia życia ’ którą można przekazać każdemu. Dzieje się tak ponieważ wszystko jest energią a dla jej przekazania nie ma ograniczeń w postaci czasu i przestrzeni.

REI to energia pochodząca ze Źródła – niezniszczalna, bez początku i końca, będąca źródłem wszelkich energii i wszelkiego bytu. KI to energia własna człowieka, jego ciało fizyczne i subtelne. Każde z nich przenika pozostałe i wibruje z określoną dla siebie częstotliwością.

Jakie korzyści przynosi taki zabieg?

Ponieważ w metodzie Reiki zakłada się, że choroba jest wynikiem braku swobodnego przepływu Uniwersalnej energii życia przez centra energetyczne zwane czakrami, zatem aby uzyskać zdrowie i dobre samopoczucie należy tę harmonię przywrócić. Wpływająca bez przeszkód Rei doładowuje ciało eteryczne, które przekazuje energię ciału fizycznemu. Czakry zaczynają wirować szybciej usuwając blokady. Człowiek zaczyna promieniować zdrowiem i radością.
Zapraszam do skorzystania z tej wspaniałości Wszechświata. Namaste 🙏😇💞