Wojowniczki Światła

Wojowniczki Światła nie walczą z ciemnością, ale rozjaśniają ją światłem.

Z zawodu fizjoterapeutka, z powołania i pasji masażystka, szamanka, uzdrowicielka, ta która wie.

Dominika Brożyńska

W mojej Pracowni pracuję intuicyjnie, świadomie, z uważnością starając się jak najlepiej skomunikować z wewnętrznym lekarzem każdego klienta. Ma to na celu pobudzenie ciała do samoleczenia, transformacji, odblokowania tego, co stare i niepotrzebne, uwolnienia emocji, które już nam nie służą i powrotu do pełnej harmonii życia ze sobą i innymi.

Życie doświadczyło i nadal doświadcza mnie mocno i adekwatnie do lekcji jakie moja dusza chce odbyć i do tego, czego chce się nauczyć. Zamyka mi jedne drzwi ale otwiera kolejne. Stawia na mojej drodze wybitnych nauczycieli i wybitne nauczycielki, które są moimi drogowskazami, odbiciami lustrzanymi, w których mogę się przejrzeć aby lepiej i głębiej poznać siebie.

Jedne są mi niezwykle bliskie, to moje Siostry, przyjaciółki, wielowcieleniowe Bratnie Dusze. Inni zaś stanęli na mojej drodze lub stoją w chłodnej, innej i trudniejszej relacji, niemniej jednak doceniam ich wszystkich i je wszystkie. To dzięki nim jestem kim jestem, robię co robię i pomagam najmocniej jak potrafię. To dzięki tym wszystkim doświadczeniom na przełomie mojego doczesnego i poprzednich żyć mogę wskazać Tobie nową ścieżkę, którą podążysz by stać się bardziej świadomym człowiekiem, świadomym swojego ciała, swoich emocji, swoich reakcji i decyzji.
Jeśli Twoja intuicja wybierze mnie, na pewno będzie to piękna przygoda – Namaste

Zapraszam: Dominika Brożyńska +48 884 908 983


Witaj Piękna Istoto !

Jeżeli czytasz teraz te słowa, to znaczy, że w Twoim życiu wiele się dzieje. Być może potrzebujesz zmian … a może wskazówek czy nawet pomocy?

Jolanta Węcławska

Każdy z nas powołany jest do tego, aby czerpać ze swojego życia to co najlepsze, aby kochać, być kochanym … aby być szczęśliwym.

Jeżeli tak się nie dzieje, jeżeli czujesz się zagubiona/y, nieszczęśliwa/y, to może nadszedł czas, aby poznać przyczyny takiej sytuacji.

KRONIKI AKASZY to przestrzeń dla Ciebie, a Mistrzowie i Nauczyciele z miłością i oddaniem wytłumaczą każdy aspekt Twojego życia.

Nie obawiaj się, że spotka Cię coś złego. Praca w polu Akaszy to bezpieczny, pełen miłości dostęp do zapisów Twojej własnej księgi życia, to historia Twojej duszy od początku Jej istnienia. To możliwość zidentyfikowania wzorców, które Ci nie służą, wyszukania ich genezy powstania oraz sposobów ich usunięcia.

Możesz odnaleźć prawdziwe przyczyny problemów zdrowotnych – Twoich i Twoich Bliskich, uwolnić się od problemów na  poziomie karmiczym, a także więzów energetycznych i duchowych powiązań.

Odetchnij głęboko i poczuj gdzie prowadzi Cię Twoje serce.

Rusz z miejsca po Twoje marzenia i cele. JUŻ CZAS !

Zapraszam – Jolanta Węcławska +48 601 579 158 / https://www.instagram.com/jolaweclawska/

„Budziłam się długo a Oni do mnie pukali. Jednak co ma do nas przyjść, to nadejdzie. Teraz z miłością przyjmuję wszystko, co mi oferuje Wszechświat. Kocham ludzi i mam we krwi pomaganie, wręcz służenie drugiemu człowiekowi. Wybrałam zawód w służbie (bo czym jest pielęgniarstwo z powołania jak nie służbą). Jestem wolontariuszką w hospicjum dla dorosłych, uprawiam ogród, który jest moją miłością.
Kroniki wtargnęły w moje życie z wielkim impetem, tzw. miłość od pierwszego wejrzenia 😘 Każdego dnia odkrywam coś nowego, co do mnie przychodzi, a ja z miłością dzielę się z innymi.
To zaszczyt być w tak zacnym gronie.
Dziękuję 🙏🙏🙏”