Walentynki

Walentynki

Chcesz sprawić sobie lub komuś bliskiemu prezent?

Pracownia Dobrej Energii i Dobra Aura łączą dla Was siły.

Mamy dla Was super ofertę:

💗Walentynkowy Masaż dla Dwojga (60 min)

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Parom, które wspólnie pragną przeżyć chwile relaksu, proponujemy odprężający masaż dla dwojga. Jeśli pragniesz sprawić swojej drugiej połowie niespodziankę, dzięki której poczuje się ona wyjątkowo, jest to masaż, który pozwoli wam obojgu odprężyć się i miło spędzić czas.Relaksujący masaż dla dwojga kończy się słodkim poczęstunkiem, lampką wina a to wszystko w towarzystwie płatków róż i blasku świec.

💗Walentynkowy Masaż na 4 ręce (60 min)

Relaksacyjny masaż na 4 ręce to niezwykle odprężający i relaksacyjny masaż całego ciała wykonywany przez dwie masażystki jednocześnie. Łączy on w sobie wschodni rytuał masażu polinezyjskiego z masażem klasycznym. Gdy odczuwasz równoczesny dotyk dwóch masażystek, Twoje ciało wchodzi w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Zsynchronizowane ruchy dostarczają podwójnie silnych wrażeń, w żaden sposób nieporównywalnych z innymi masażami.

Dwie Masażystki, Cztery Ręce – dwakroć więcej Przyjemności i Odprężenia!

Zadbamy o wyjątkową atmosferę, dzięki czemu czas spędzony u nas będzie niezapomniany. Przewidziany mały poczęstunek i lampka wina 🍷🥧🍰

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kiedy? Sobota 13/02
Godzina: 16.00-21.00
Cena: 300 zł/masaż
Rezerwacja tylko telefoniczna.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: 510 270 655

Czekamy na Was:)
Dominika & Aurelia